PROČ PRÁVĚ CHYTRÉ KUCHYNĚ Nový Jičín?

Návrhy zdarma

Kuchyň, to jsou šaty na míru. Musí vám dokonale sedět, hezky vypadat a plnit svůj účel. Při plánování budoucí podoby kuchyně respektujeme vaše návyky a zvyklosti při vaření a naplánujeme vám kuchyň přesně podle vašich potřeb, bereme v úvahu například i vaši výšku i to, zda jste pravák či levák. Je vám jistě známá situace, když stojíte před kuchyňskou skříňkou s ne právě čistýma rukama a řešíte dilema, jak otevřít.

Dvířka CHYTRÝCH KUCHYNÍ lze ovládat i pouhým dotekem, zavírání dvířek, zásuvek a výklopů je měkké, tiché a absolutně bez námahy. Neustále něco hledáte v přeplněných zásuvkách a trávíte čas pobíháním sem a tam? V našich kuchyních je vše uloženo přesně tam, kde to budete později skutečně potřebovat, pro nic nechodíte zbytečně daleko a ke všemu máte snadný přístup. To znamená především konec nepotřebných cest napříč kuchyní a už žádný zbytečný pohyb navíc. Využíváme každý centimetr čtvereční plochy, díky vnitřnímu členění zásuvek máte vše přehledně a spořádaně uloženo. Naší specialitou je umístění myčky do výše očí. To ocení především vaše záda. Spočítali jste si, kolikrát otevřete dvířka myčky během dne? Udělali jsme to za vás, je to více jak 40 krát u čtyřčlenné rodiny. Jsme experti na rohová řešení, úložné prostory umíme využít do nejzazšího koutku. Naše rohové zásuvky a police přijedou za vámi, už se nemusíte shýbat do temných zákoutí linky.

V CHYTRÉ KUCHYNI Nový Jičín najdete také chytré spotřebiče, které mají přednastavené postupy a recepty, takže stačí jednoduše zmáčknou tlačítko a máte uvařeno.

Ukázky našich kuchyní

Kuchyně Glanz

Glanz

Kuchyně Look

Look

Kuchyně Tec Pro

Tech pro

@